Anlaşmalar

F&M Girişim Koçluğu hizmetleri net tanımlı anlaşmalar çerçevesinde verilir. Girişimci ne alacağını, ne ödeyeceğini, işin ne kadar süreceğini, haklarını, yükümlülüklerini, risklerini baştan bilir. Hizmetler F&M ilkeleri çerçevesinde verilir.

Koçluk anlaşması: Girişim koçluğu koç ile girişimci arasında yapılan bir anlaşmaya göre verilir. F&M anlaşmanın tarafı ve teminatı olur.

Yer temini anlaşması: Açacağı işletme için uygun yer arayanlarla genel bir anlaşma yapılır, önerdikçe anlaşmaya işlenir.

Devir alan anlaşması: Hazır yer devralmak isteyenlerle başlangıçta anlaşma yapılır. Uzlaşma sağlanıp inceleme başladığında niyet ve gizlilik anlaşması yapılır.

Hizmet bedeli: F&M piyasa yapıcı rolü nedeniyle franchise danışmanlığı hizmet paketlerinin alt ve üst baremlerini ilan eder. İşin süresine, zorluğuna, çalışacak temsilcinin niteliğine bağlı olarak fiyat bu sınırlar arasında değişir. Girişim Koçluğu hizmet bedelleri de benzer şekilde belirlenir, müşteriye göre değişmez, işe göre belirlenir.

Danışman seçme: Doğru danışmanın seçilmesi işin selameti açısından çok önemlidir. Hesaplı veya tanıdık diye rutin işlerde danışman seçilebilir, ama önemli projelerde bu şekilde davranan amacına ulaşamaz. Danışman seçmenin de belli teknikleri vardır.

F&M Girişim Koçu yapılacakları baştan belirler, sürpriz yaşamazsınız.

Yoruma kapalı.