Esat Aysan Doğaner

 • İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünü bitirdi. Halen İstanbul Ticaret Üniversitesinde Psikoloji yüksek lisans öğrenimi alıyor.
 • Finans alanında İş Bankası İktisadi Araştırmalar ve Menkul Değerler Birimlerinde görev aldı. İktisat Bankası yatırım fonlarından sorumlu portföy yöneticisi oldu. ELF Aquitaine?de ise finans direktörü olarak çalıştı. Çarşı Menkul Değerler?de şube müdürü ve genel müdür yardımcısı oldu
 • Çocuk eğitimi alanında 1994 yılında kurucusu olduğu Uçan Balon çocukevini 12 yıl başarı ile yürüttükten sonra 2006 yılında franchise vermeye başladı. Halen Genel Müdür olarak yönetiyor.
 • Danışmanlık alanında üniversitelerde, sivil toplum kuruluşlarında, üniversitelerde, özel eğitim kurumlarında, belediyelerde ve AB projelerinde girişimcilik, yönetim ve finans eğitimleri verdi. Eğitim yatırımcılarına danışmanlık yaptı. ?Yeni Nesil Girişimci” adlı kitabında girişimcilik deneyimlerini girişimcilerle paylaştı. Yayınlanmış birçok makalesi var.
 • 2006 yılından bu yana İstanbul’da Franchise & More temsilcisi, girişimcilik ve franchise eğitimleri veriyor.

Esat Aysan Doğaner için 1 cevap

 1. TÜLİN der ki:

  iyi günler,
  AYSAN DOĞANER’İN YENİ NESİL GİRİŞİMCİ ADLI KİTABINA ULAŞAMIYORUM.
  YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>