Girişim Koçluğu

F&M Girişim koçu, girişimcilerin gelişme sürecinde yaşadıkları üç aşamada farklı hizmet ve destekler veriyor

Yeni iş kuranlar için herşey sorun olur. Rekabet ortamında para ve sabır hızla tükenir. Hataya tahammül yoktur ama, para ve bilgi eksiğinden çaresizce arayışlara girer.

Girişim koçu girişimcinin sorunlarını daha çıkmadan öngörür, doğru yolu çizer, hataya meydan vermez.

İşini markalaştıranlar tekrarı olmayan bir yolda yürürler. Zaman ve para yetmez, başarıyı istikrarla sürdürmek, doğru mecrada, doğru mesajı tekrarlamak gerekir.

Girişim koçu, yüksek bütçesi ve çok zamanı olmayan girişimcilere yol gösterir, başarıyı yıllara ve tesadüfe bırakmaz.

İşini kurumsallaştıranlar alışkın olmadıkları bir ortama girerler. Ciro, kadro ve masraf artar, verim düşer. Yönetim ve iş yapma şekli değişir, patron işe yetişemez, ezber bozulur.

Girişim koçu, hataların ağır sonuçlar doğurduğu bu ortamda doğru yöntemi gösterir, yeni düzene geçişi kolaylaştırır.

İmkan ve ihtiyaçları birbirinden çok farklı olan bu üç kesime birden hitap edebilmek, F&M nin franchise sistemleri kurma konusundaki rakipsiz deneyimi ve F&M temsilcilerinin farklı alanlarda uzman olmaları sayesinde mümkün oluyor. F&M temsilcilik sistemi, Türkiye’nin markalı işlerdeki kollektif bilgi birikimini bir çatı altında topluyor, küçük girişimcilerin faydalanmasına sunuyor.

Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de küçük işlerin yaklaşık yarısı ilk 5 yılda batıyor. F&M olarak biz bunun nedenini, girişimcilerin çoğunlukla kendine güvenen, zorluklara meydan okuyan karakter yapısında buluyoruz. Girişimci kendi sınırlarını bilir ve ölçülü risk alırsa başarılı olur. Şartlarını zorlarsa başarısızlık ihtimali yükselir.

Her iki girişimciden birinin batması kabul edilemez. Hiçbir girişimci kendine, ailesine, tedarikçilerine, müşterilerine karşı bu riski alacak kadar sorumsuz olamaz, olmamalıdır.

İşinizi profesyonelce kurun, girişim koçluğu alın, deneyimi yanınıza alın

Yoruma kapalı.